• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Pelitçik Köyü Derneği
    • Yeni web sitemiz yayındadır. Kısa bir süre sonra siteye giriş üyelik olmadan yapılamayacaktır. Sitemize üye olmanız gerekmektedir.Köyümüz ve derneğimiz ile ilgili tüm bilgilere sitemizden ulaşabileceksiniz....

Osmancık Telefon Rehberi

Çorum İli telefon kodu : (0364)
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Sezgin ÜÇÜNCÜKaymakam611 40 01611 42 11 
611 40 28
 
Özel BüroSekreter611 40 01  
                           
 
611 40 28
     
Refet MUTLUYazı İşleri Müdürü611 24 93  
Ayten AKSOYV.H.K.İ.611 24 93  
Selim DÖLCÜV.H.K.İ.611 24 93  
Yücel BAĞDATV.H.K.İ.611 24 93  
Yusuf KÖSEV.H.K.İ.611 24 93  
Selahaddin TOYKARSözleşmeli Personel611 24 93  
Ali ŞENHizmetli611 24 93  
     
Azim KABAKÇISosyal Yard. ve Dayanışma Vakfı Müdürü611 45 63611 45 63osmanciksydv@hotmail.com
     
Erdoğan ELMASİlçe Özel İdare Müdürü611 40 45  
     
     
 
GARNİZON KOMUTANLIĞI
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
J.Ütğm.İrfan KIYMAZİlçe Jandarma Komutanı611 43 25611 40 04 
J.Kd.Bçvş. Erdal KAYA6. Jandarma Trafik Tim Komutanı611 40 04  
J.Kd.Bçvş. Hakan AKSUMerkez Jandarma Karakol Komutanı611 40 04  
J.Kd.Bçvş. Recep GÖKMEN Kamil Jandarma Karakol Komutanı621 80 16  
     
 
BELEDİYE BAŞKANLIĞI
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Hamza KARATAŞBelediye Başkanı611 43 23611 99 84baskan@osmancik.bel.tr
Ömer Bülent KARAGÖZBaşkan Yrd.611 43 23  
Ahmet Sami DİBEKİmar ve Şehircilik Müdürü611 43 24  
Ahmet Sami DİBEKFen İşleri Müdürü611 23 13  
İbrahim KELEŞZabıta Müdürü611 45 82  
Burhanettin ARSLANTemizlik İşleri Müdürü611 40 86  
Mustafa URGANCIYazı ve Özlük İşleri Müdürü611 45 83  
Abdullah BULUTMali Hizmetler Müdürü611 48 92  
Kazım GÖKELTemizlik İşleri Müdürü611 98 61  
İ.Hakkı BOZYELSu ve Kanalizasyon Müdürü611 96 23  
Mustafa IŞIKKültür ve Sosyal İşler Müdürü611 29 40  
Orhan YILDIZDestek Hizmetleri Müdürü611 61 10  
     
 
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Ercan ERMİŞCumhuriyet Başsavcısı611 43 43611 72 88 
Muzaffer AÇIKGÖZCumhuriyet Savcısı   
     
Satu Altındağ YÜCELHakim   
Mehmet ÖZBEYHakim   
Selime Hidayet YÜCELHakim   
Esra ÖĞÜT YILMAZHakim   
 
OSMANCIK ÖMER DERİNDERE MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Doc. Dr. Mustafa TOLGA ÇIRAKMYO Müdürü611 50 29611 51 33oguzhankivrak@hitit.edu.tr
 
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Uğur ÇALIŞKANİlçe Emniyet Müdürü611 40 51611 41 25 
Muhammet BULUTTrafik Tescil Denetleme Birim Amiri"  
     
 
BÖLGE TRAFİK DENETLEME İSTASYON AMİRLİĞİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Mehmet Akif KOÇBölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri631 22 75  
     
     
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
İbrahim GÖKDEREİlçe Milli Eğitim Müdürü611 74 50611 49 88 
Adem DAĞCIŞube Müdürü   
Medet SEZGİNŞube Müdürü   
     
     
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ    
Ahmet BALFormatör Öğretmen   
     
     
     
 
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Mehmet AKÇAMüdür V.611 23 59  
     
 
ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Rahmi NAMALIRMüdür611 49 94  
     
 
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSE LEKTRONİK POSTA
Hakan TAKMüdür V.611 47 51  
     
 
MALMÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Hüseyin ZENGİNMalmüdürü611 40 26  
     
 
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞI
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Ütğm. Serhan TÖNGÜÇAskerlik Şube Başkanı611 40 03  
     
 
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ VE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Dr. Elif ŞENGÜL ÖZHANİlçe Sağlık Müdürü611 42 54  
112 ACİL SAĞLIK HİZMET İSTASYONU
Dr.Erhan H. CÖMERT112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu   
     
AİLE SAĞLIĞI MERKEZLERİ    
Dr.Medine ABLAK1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi611 42 54  
Dr.Şerafettin BOYACI1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi"  
Dr.Ali ABLAK1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi   
Dr.Gökhan AYGÜN1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi   
Dr.Vedat YARDIMCI2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi611 96 85  
Dr.Davut ÇAĞLAR2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi"  
Dr.Hüseyin ALTIPARMAK2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi"  
Dr.Alpaslan KÜÇÜKER2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi"  
Dr.Ümit KAYAAkören Aile Salığı Merkezi   
Dr.Ahmet KUTLUAkören Aile Salığı Merkezi   
Dr.Ezgi KAYABaşpınar Aile Salığı Merkezi   
Dr.Kübra GÜLDEMİRKamil Aile Salığı Merkezi   
     
 
OSMANCIK DEVLET HASTANESİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Dr.Yüksel YÜCELBaşhekim Hast. Yöneticisi611 40 33  
Uzm. Dr Halil ARSLANBaşhekim Yardımcısı   
Dr.Turap ALICIGenel Cerrahi Uzmanı   
Uzm.Dr. Caner KESERDahiliye Uzmanı   
Op.Dr. U. Gökhan GÖKTÜRKKBB Uzmanı   
Uzm.Dr. Hakkı ARSLANFizik Tedavi Uzmanı   
Uzm.Dr. Sema MOR BAŞCIPsikiyatri Uzmanı   
Uzm.Dr. Utku ALKARARadyoloji Uzmanı   
Op.Dr. Semra EROĞLUKadın Doğum Uzmanı   
Uzm.Dr. Halil ÇELİKÇocuk Hastalıkları Uzmanı   
Uzm.Dr. Gürkan KARACAKardiyoloji Uzmanı   
Uzm.Dr. Mehmet Alpren EROĞLUAnestezi Uzmanı   
Uzm .İlknur ÇELİKÇocuk Hastalıkları Uzmanı   
Op.Dr. Abdülhamid GÜLERKadın Doğum Uzmanı   
Uzm. Kadriye Hande BİÇKİNNöroloji Uzmanı   
Uzm.Dr. Murat TÜMERAnestezi Uzmanı   
Dr. Mustafa İNALPratisyen   
Dr.Ahmet CAMCIPratisyen   
Dr.Ömer ÖZDEMİRPratisyen   
Dr.Burak TURGUTPratisyen   
Dr.Merve YILMAZPratisyen   
Dr.Güllü EKENPratisyen   
Dr.Hatice ASLANPratisyen   
     
     
     
     
     
 
İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Fuat ERMüdür V.611 40 09611 40 08 
 
MÜFTÜLÜK
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Süleyman ÇOBANMüftü611 40 49611 40 17 
     
 
NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Adnan KANTEMÜRNüfus Müdürü611 83 01611 42 81 
     
 
TAPU MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON ( İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Zekai KARACATapu Müdürü611 42 39  
 
KADASTRO BİRİMİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Onur ERENBirim Amiri (Kontrol Mühendisi)611 66 65  
 
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Hüseyin KAYAMüdür611 33 20  
 
OSMANCIK ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Serhat Cihan KESKİNOrman İşletme Şefi611 40 61  
     
     
 
KOYUNBABA ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Harun AYDINİşletme Şefi611 40 69  
 
KARAYOLLARI 71. ŞUBE ŞEFLİĞİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Ayhan KIRÇILOĞLUŞube Şefi611 40 27  
     
 
PTT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Mustafa ÖZBUDAKMüdür V.611 45 58  
 
PANCAR BÖLGE ŞEFLİĞİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Fazıl ERDOĞANŞef611 42 51  
 
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Ahmet KELLECİMüdür611 40 97  
     
 
TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Abdurrahman ERUSTAAjans Amiri611 34 64  
     
 
HALK KÜTÜPHANESİ MEMURLUĞU
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Ramazan ÖĞRETENKütüphane Memuru V.611 42 08  
 
TOPRAK SANAYİCİLERİ KOOPERATİFİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Yakup KARACAMüdür611 76 51  
     
     
     
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Mustafa ÇALIŞKANOda Başkanı611 40 95  
Muhsin HELVACIGenel Sekreter   
Selami KARAKUŞTahsildar   
Recep ŞİMŞEKMemur   
     
     
 
İL GENEL MECLİSİ VE KHGB ENCÜMEN ÜYELERİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Şükrü FINDIKKHGB Encümeni - İl Genel Meclisi Üyesi611 86 50  
Recep ÖZTÜRKİl Genel Meclisi Üyesi611 88 88  
Mehmet ÖZÜDOĞRUKHGB Encümeni - İl Genel Meclisi Üyesi611 46 11  
Mustafa ÇALIŞKANKHGB Encümeni - Konaca Köyü Muhtarı611 40 95611 40 96 
Muammer ŞENKHGB Encümeni - Gökdere Köyü Muhtarı   
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Bekir YAZICIBelediye Meclis Başkanı611 43 23611 99 84baskan@osmancik.bel.tr
Mustafa BERBERMeclis Üyesi   
Erkan KANITEMİZMeclis Üyesi611 40 22  
Alattin UĞURMeclis Üyesi611 20 39  
Hakan OKUDANMeclis Üyesi611 46 95  
Hikmet KAYAMeclis Üyesi   
Seçil ERTÜRKMeclis Üyesi611 88 66  
Mustaf ÇIPLAKMeclis Üyesi611 22 11  
Turgay ŞANALMeclis Üyesi   
Mehmet TURHANMeclis Üyesi   
İsmail GÖMEÇMeclis Üyesi611 27 32  
Süleymen ARSLANERMeclis Üyesi   
Bedrettin KARATAŞMeclis Üyesi   
Mehmet MUCURMeclis Üyesi   
Yusuf ÇIPLAKMeclis Üyesi   
Mustaf KARINMeclis Üyesi   
 
AVUKATLAR
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Ahmet EKMENCİAvukat611 41 01  
Bekir DAĞAvukat611 95 80  
Burak ÖZTÜRKAvukat611 91 61  
Bünyamin ARSLANERAvukat611 80 82  
Derya KARAHANAvukat611 86 48  
Fatih Mehmet GÜLERAvukat611 79 86  
Hüseyin SABUNCUAvukat611 97 90  
Mehmet İŞGÖRAvukat611 44 18  
Oğuzhan KAYAAvukat611 47 19  
Orhan ÖZTÜRKAvukat611 42 34  
Tayfur KARAAĞAÇAvukat611 95 80  
Vecdet TUNCAYAvukat611 43 34  
     
     
 
ECZANELER
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Bilge DEMİRBilge Eczanesi600 10 08  
Burcu YİĞİTBurcu Eczanesi611 99 00  
Şemsettin Yasin TERZİOĞLUDemet Eczanesi611 73 98  
Mustafa BOYVATDerman Eczanesi611 40 59  
Mehmet Erdinç YİĞİTDeva Eczanesi611 98 99  
Esra EKENEsra Eczanesi611 51 44  
Özhan ASLANGüneş Eczanesi611 44 20  
Gönül SAĞLAMMerkez Eczanesi611 49 98  
Nuray DÜNDAROsmancık Eczanesi611 61 21  
Abdullah Hidayet KARTALPaşa Eczanesi611 76 02  
Seçil ERTÜRKSeçil Eczanesi611 88 66  
Nusret ŞAHİNŞahin Eczanesi611 41 62  
İsmail KOZANŞifa Eczanesi611 43 40  
Sergül TOPÇUOĞLUTopçuoğlu Eczanesi611 72 59  
Mustafa BAŞKEMERKemer Eczanesi611 34 34  
 
BANKALAR
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Sadi ÖZKAYAZiraat Bankası Müdürü611 40 07611 49 85 
Muhammet Ali SİVRİKAYAHalkbank Müdürü611 41 37611 41 38 
Mehmet Sezgin ALAGÖZİş Bankası Müdürü611 21 00611 41 79 
Umut ÜNLÜYapı Kredi Bankası Müdürü611 26 22611 29 22 
Ali Fuat KARABAKACAKAkbank Müdürü611 43 44611 42 58 
Hüseyin ŞAHİNDenizbank Müdürü600 10 50600 10 53 
     
 
ORTA ÖĞRETİM OKULLARI
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Kerem KÖROĞLUAnadolu Öğr. Lisesi Müd.611 23 14  
Arif PİLAVCIAnadolu Lisesi Müd.611 60 19611 69 69 
Yurdaşen YILMAZOsmancık Lisesi Müd.611 46 36611 40 24 
İdris MAKİNACIİmam-Hatip Lisesi Müd611 74 22611 45 10 
Barış ARSLANOsm.Metem Lisesi Müd611 45 16611 32 33 
Aşkın LİMANSağlık Meslek Lisesi Müd.611 44 23611 44 19 
     
     
 
 
BASIN VE YAYIN KURULUŞLARI
 
ADI SOYADIGÖREVİTELEFON (İŞ)FAKSELEKTRONİK POSTA
Cihangir YILMAZOsmancık FM611 34 73  
Orhan GÜÇLÜOsmancık Haber Gazetesi611 30 49  
Mustafa ULUSOYDHA-Haber Türk Temsilcisi   
Bilal ÇEVRİMOsmancık Gazetesi611 75 14  
İsmail KABAKDEREİHA Haber Temsilcisi   

Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret22965